Header Ads

header ad

ΟΙ ΣΥΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ ΚΑΙ Η ΣΗΜΑΝΣΗ ΤΟΥ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 2019

Oλοκληρώθηκε η σήμανση του 2ου Βυζαντινου Αγώνα.Χιλιομετρικές ενδείξεις θα υπάρχουν ανά 5 χλμ όπου θα είναι και οι σταθμοί τροφοδοσίας .Το γαλάζιο βέλος μας δείχνει την κατεύθυνση του αγώνα , ενώ το κόκκινο Χ μας απαγορεύει.Ξαναλέμε ότι ο αγώνας είναι εξολοκλήρου ασφάλτινος. Νομίζουμε ότι όπως και πέρυσι η σηματοδότηση είναι πλήρης και δεν θα αντιμετωπίσετε κάποιο πρόβλημα.Καλή επιτυχία σε όλους.

ΟΙ ΣΥΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

1 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
2 BARRION MR.ROMY PILIPINAS RUNNING TEAM-GREECE
3 BERGADO JAIME PRTG
4 BODZIONY MAREK DYTYKIS ATYKIS APOLONA
5 CABUGA AMANCIO JR. PILIPINAS RUNNING TEAM
6 CABUGA MA.FE PILIPINAS RUNNING TEAM
7 ESPINA EDWIN PILIPINAS RUNNING TEAM GREECE
8 FIJNAUT STAN
9 ISUFI MARVIN
10 JIANU DANIEL
11 LUMABAN MON PILIPINAS RUNNING TEAM-GREECE
12 MENDOZA JUVIC PILIPINAS RUNNING TEAM- GREECE
13 PALACPAC HAIDEE PILIPINAS RUNNING TEAM GREECE
14 PALMA FERNANDO AΠΟΛΛΩΝΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
15 SAOUTE MOHAMED ANTIPAROS EN PLO
16 SUCHOCKA DOROTA DYTYKIS ATYKIS APOLONA
17 TOQUERO WILLIAM PRT-G
18 TRINIDAD JULIUS PILIPINAS RUNNING TEAM GREECE
19 TSIKRIKIS SIMOS ΝΙΚΑΙΑ
20 UGOLINI LEONARDO ATLETICA MARCIATORI MUGELLO
21 ΑΒΡΑΑΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
22 ΑΓΙΑΝΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
23 ΑΓΡΙΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
24 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
25 ΑΔΑΜΟΣ ΝΙΚΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
26 ΑΗΔΟΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
27 ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ KRI KRI RUNNING TEAM
28 ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
29 ΑΪΒΑΛΟΓΛΟΥ ΑΜΑΝΑΤΙΟΣ VEGAN ATHLETE
30 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
31 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Α.Ο.ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
32 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
33 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ DIMOPOULOS COACH IN
34 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ RAFINA RUNNERS
35 ΑΡΧΙΜΑΝΔΡΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
36 ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
37 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
38 ΑΥΓΕΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
39 ΒΑΪΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
40 ΒΑΛΑΣΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ - ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
41 ΒΑΛΣΑΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
42 ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
43 ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ SANTA RUNNING TEAM
44 ΒΑΡΔΑΛΑΣ ΘΩΜΑΣ TOUGH TOM Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ
45 ΒΑΡΟΤΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
46 ΒΑΡΤΑΛΑΜΙΔΗΣ ΣΤΡΑΤΗΣ Γ.Σ.ΑΛΚΑΙΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ-LESVOSRUNNERS
47 ΒΕΡΓΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΡΟΚΕΕΣ - ΛΑΚΩΝΙΑ
48 ΒΛΑΧΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ A Σ ΝΕΜΕΑΣ
49 ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ OLIVE SEA TRAVEL
50 ΒΛΑΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΦΕΙΔΗΠΙΔΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
51 ΒΟΛΚΟΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
52 ΒΟΛΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
53 ΒΟΡΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ OΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ
54 ΒΟΤΣΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ
55 ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
56 ΒΡΑΒΟΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥΡ
57 ΒΡΑΧΛΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
58 ΒΡΟΥΒΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
59 ΒΥΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
60 ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ APOLLON DYTIKHS ATTIKHS
61 ΓΑΛΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
62 ΓΑΛΑΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
63 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ GLAM ROCK/METAL
64 ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΔΥΠ
65 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΕΙΒ.ΣΥΛ,ΣΠΑΤΩΝ
66 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
67 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ OLYMPIA RUNNERS
68 ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΙΛΙΣΣΙΑ
69 ΓΚΕΚΑ ΜΑΡΙΑ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
70 ΓΚΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
71 ΓΚΕΡΔΟΥΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
72 ΓΚΛΩΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM
73 ΓΚΟΥΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
74 ΓΚΟΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Σ.ΝΕΜΕΑΣ
75 ΓΚΡΙΝΙΑΣ IΩΑΝΝΗΣ ELEFSINA
76 ΓΟΡΓΟΤΣΙΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
77 ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΙΠΑΡΟΣ ΕΝΠΛΩ
78 ΔΕΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
79 ΔΕΛΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
80 ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΕΥΚΛΗΣ
81 ΔΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
82 ΔΕΣΙΠΡΗ ΕΡΙΚΑ SANTA RUNNING TEAM, ΣΑΦΑΝΣ
83 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
84 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ AGEYS AS ARGOLIDAS
85 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
86 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ SPARTIATES DROMEIS/DIMOPOULOS COACHING
87 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
88 ΔΙΑΜΑΝΤΕΑ ΡΟΔΑΝΘΗ
89 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΑ
90 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
91 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Σ ΑΓΩΝ
92 ΔΟΓΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΦΛΟΓΑ
93 ΔΟΝΤΑΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
94 ΔΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
95 ΔΡΑΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΘΗΝΑ
96 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
97 ΕΥΘΗΜΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ
98 ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ SIFNOS RUNNING TEAM / PEAK STORE
99 ΖΑΡΙΦΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ E.L. RUNNERS
100 ΖΑΡΝΑΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΓΑΡΑ
101 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΑ
102 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΜΟΝΑΕΚ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
103 ΖΕΓΓΙΝΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
104 ΖΕΪΜΠΕΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ FREE RUNNERS
105 ΖΟΥΜΠΟΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
106 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΜΑΚΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
107 ΘΕΟΔΟΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ SMARTRUN
108 ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
109 ΚΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ MARATHON CLUB
110 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ
111 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
112 ΚΑΛΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ SMK
113 ΚΑΛΠΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ .
114 ΚΑΛΥΒΑ ΧΡΥΣΑ NEVER GIVE UP
115 ΚΑΛΥΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
116 ΚΑΜΙΝΙΩΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
117 ΚΑΜΙΝΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
118 ΚΑΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
119 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ KORIDALLOS
120 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ GREEK WOLF (ΠΔΣ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ)
121 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΛΑΣΗΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
122 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ/KARAGIANNIDIS ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ/ANASTASIOS
123 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΘΗΝΑ
124 ΚΑΡΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ DAFNI
125 ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
126 ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP
127 ΚΑΡΠΟΥΖΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
128 ΚΑΡΡΑΣ ΗΛΙΑΣ DIMOULAS RUNNING TEAM
129 ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ MARATHON TEAM POLYZOY
130 ΚΑΡΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3 Π / SKY WOMEN RUNNING TEAM
131 ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ ΡΟΖΑΛΙΖΑ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
132 ΚΑΤΡΗΣ / KATRIS ΧΑΡΗΣ / HARRY ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
133 ΚΑΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑΣ
134 ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ
135 ΚΕΡΚΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ MARATHON CLUB
136 ΚΕΦΟΚΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
137 ΚΙΑΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ -
138 ΚΙΡΙΛΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ
139 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ-ΑΙΜΟΔΟΤΕΣ
140 ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S.D.Y.AGRINIOU
141 ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 3 Π / PURE
142 ΚΟΝΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
143 ΚΟΝΟΜΙ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ
144 ΚΟΝΤΗΣ NIKOΣ Σ.Δ.ΛΑΡΙΣΑΣ
145 ΚΟΝΤΗΣ ΝΙΚΟΣ Σ.Δ.ΛΑΡΙΣΑΣ
146 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΥΛΑ
147 ΚΟΡΜΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΚΟΥΛΗΣ TEAM
148 ΚΟΣΜΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΥΒΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
149 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΗΝΑ
150 ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
151 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΣΔΥΡΕΘΥΜΝΟΥ
152 ΚΟΤΖΙΑ ΖΩΗ ZOI KOTZIA KOTZIA
153 ΚΟΤΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑ
154 ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ R FOR RUNNERS
155 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ -
156 ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ
157 ΚΟΥΡΑΣΗ ΑΝΝΥ ΤΤΤ ΤΑΚΗΣ ΣΚΟΥΛΗΣ
158 ΚΟΥΡΕΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
159 ΚΟΥΡΣΟΣ ΜΕΛΕΤΗΣ
160 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ XANTHIRUNNERS
161 ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ
162 ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ NO FEAR
163 ΚΡΙΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
164 ΚΡΙΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑΣ
165 ΚΥΠΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
166 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
167 ΚΩΣΤΟΓΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΣ
168 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
169 ΛΑΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
170 ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΜΓ (ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ)
171 ΛΑΧΝΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
172 ΛΙΑΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ DOUKAS RUNNING TEAM
173 ΛΙΟΦΑΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ POLEMIKO NAUTIKO FREE RUNNERS
174 ΛΟΖΙΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
175 ΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
176 ΛΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
177 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
178 ΜΑΓΓΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ-ΑΙΜΟΔΟΤΕΣ
179 ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ATHENS FRONT DESK
180 ΜΑΚΑΛΙΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
181 ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΑΣΤΡΟ
182 ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
183 ΜΑΚΡΥΠΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
184 ΜΑΛΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
185 ΜΑΜΑΛΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ANGELO & DEMETRIO PER SEMPRE
186 ΜΑΝΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΘΗΝΑ
187 ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΙΟΣ ΑΚΟΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
188 ΜΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 3 Π
189 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
190 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΜΠΕΡΕΣΚΟΥ ΠΕΔΙΟΝ ΤΟΥ ΑΡΕΟΣ
191 ΜΑΡΙΝΟΓΛΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
192 ΜΑΡΙΝΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ DSA
193 ΜΑΤΑΤΗΣ ΘΩΜΑΣ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
194 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
195 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
196 ΜΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΠΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
197 ΜΕΛΕΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
198 ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Ο.ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
199 ΜΗΤΣΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ Α.Ο ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
200 ΜΙΚΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ STOIXIMAN RUNNING TEAM
201 ΜΙΧΑΛΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ AEGEAN RUNNING TEAM
202 ΜΙΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
203 ΜΟΥΡΜΟΥΡΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
204 ΜΠΑΓΓΟΣ ΝΙΚΟΣ
205 ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ RUNNERS EDESSA
206 ΜΠΑΚΡΑΤΣΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ALL TERRAIN RUNNERS /ISALOS TEAM
207 ΜΠΑΡΤΖΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ
208 ΜΠΑΤΖΕΛΗ ΑΝΝΑ
209 ΜΠΑΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ MOTOROIL RUNNING TEAM
210 ΜΠΕΛΛΑΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
211 ΜΠΕΡΜΠΕΡΑΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟ ΟΜΙΛΟΣ Π.Ο.Κ
212 ΜΠΕΣΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ -
213 ΜΠΟΝΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ EΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ
214 ΜΠΟΥΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ CORFU
215 ΜΠΟΥΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ Σ Δ Υ ΑΘΗΝΑΣ
216 ΜΠΟΥΛΜΕΤΗ ΤΖΕΝΗ ΝΗΡΗΙΔΑ
217 ΜΠΟΥΡΔΕΡΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΟΣΚΟΠΩΝ
218 ΜΠΟΥΦΗΣ ΤΑΣΟΣ
219 ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ KOKOKO
220 ΜΠΡΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ SHERPAS
221 ΝΑΟΥΜ ΝΙΚΟΛΑΟΣ YMITTOS RUNNERS
222 ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ATHENS
223 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
224 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΣ 3Π
225 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ APOLLON DYTIKHS ATTIKHS
226 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 3Π-ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗ ΔΡΑΣΗ Δ.Ε.ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ
227 ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
228 ΝΟΔΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
229 ΝΤΑΜΠΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
230 ΝΤΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ TΕΛΜΗΣΣΟΣ
231 ΝΤΟΛΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
232 ΝΤΟΜΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ KOUTSA KOUTSA
233 ΞΑΝΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ
234 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Ν.Α.Σ
235 ΞΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3P
236 ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
237 ΞΥΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
238 ΞΥΠΟΛΙΤΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
239 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ / E.CO. LIFT
240 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ / E.CO. LIFT
241 ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
242 ΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ PANOLYMPIA
243 ΠΑΓΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΘΗΝΑ
244 ΠΑΓΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΑ
245 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥΠΕΙΡΑΙΑ_AΣΑΘ
246 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
247 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΦΑΝΣ
248 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
249 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΕΞΑΤΗΤΟΣ
250 ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ
251 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
252 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ #MYATHLETE
253 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.Υ.ΑΘΗΝΩΝ
254 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ
255 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΔΥ ΜΕΣΗΝΙΑΣ
256 ΠΑΠΑΔΟΥΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Α.Π.Σ. ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ
257 ΠΑΠΑΣΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Α.Π.Σ. "ΑΠΟΛΛΩΝ" ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
258 ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
259 ΠΑΠΟΥΤΣΑΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
260 ΠΑΠΠΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΑΘΗΝΑ
261 ARONICA OLIVER PILIPINAS RUNNING TEAM GREECE
262 ΠΑΡΑΠΟΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
263 ΠΑΡΙΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ RODOS
264 ΠΑΡΙΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ TΕΛΜΗΣΣΟΣ
265 ΠΑΤΑΚΑΣ ΘΕΡΙΝΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
266 ΠΑΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΔΥΡ
267 ΠΑΤΣΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
268 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
269 ΠΕΛΤΙΑΝ ΡΟΒΕΡΤΟΣ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ-ΑΙΜΟΔΟΤΕΣ
270 ΠΕΡΔΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ BENELLI MOTO HELLAS CLUB
271 ΠΕΤΡΗΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ STOIXIMAN RUNNING TEAM
272 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑ
273 ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
274 ΠΙΖΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ
275 ΠΙΛΟΥΡΗΣ ΜΑΚΗΣ KOURKOURIKIS. TRAINING GROOP
276 ΠΙΠΙΝΗ ΓΙΩΤΑ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
277 ΠΙΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
278 ΠΛΑΪΝΟΣ ΗΛΙΑΣ
279 ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
280 ΠΛΕΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
281 ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΥ ΜΑΓΔΑ ΣΔΥΑ
282 ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
283 ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ NEVER_GIVE_UP
284 ΡΕΦΟΥΛΙΑΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ
285 ΡΗΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΡΣΙΠΠΟΣ
286 ΡΟΔΑΝΘΗ ΔΙΑΜΑΝΤΕΑ
287 ΡΟΧΑΪΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΥΛ.ΔΡΟΜ.ΥΓΕΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
288 ΡΩΤΟΥΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
289 ΣΑΡΔΕΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
290 ΣΕΡΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΔΥ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ
291 ΣΙΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
292 ΣΚΟΥΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α.Σ ΝΕΜΕΑΣ
293 ΣΚΟΥΦΑΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
294 ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΔΡΟΚΟΝΙΚΕΡ
295 ΣΠΕΡΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΔΥ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ
296 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Ο.Μ.Γ
297 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
298 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
299 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
300 ΣΤΕΡΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ RUN BABY RUN
301 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ-MAXIMOS ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
302 ΣΧΟΙΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ FREE RUNNERS
303 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΣ
304 ΤΑΒΛΑΡΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ MARATHON BARBIE
305 ΤΑΡΤΣΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
306 ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ
307 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
308 ΤΖΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
309 ΤΟΚΑΤΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
310 ΤΟΝΓΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ
311 ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ZΩΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
312 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥΑ
313 ΤΣΑΜΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΑ
314 ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
315 ΤΣΑΠΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΙ
316 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ INDIAN RUNNER
317 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΔΗΜΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
318 ΤΣΙΓΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ -
319 ΤΣΙΛΙΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
320 ΤΣΙΟΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ Δ Υ ΑΘΗΝΑΣ
321 ΤΣΙΟΛΑΚΟΥ ΑΝΝΑ ΣΔΥΑ
322 ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
323 ΤΣΙΤΣΙΜΠΕΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
324 ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
325 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ -
326 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ SLEED RUNNING TEAM
327 ΦΙΦΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ
328 ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
329 ΦΩΚΟΣ ΤΑΚΗΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP
330 ΦΩΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
331 ΦΩΤΙΑΔΗΣ/FOTIADIS ΝΙΚΟΛΑΟΣ/NIKOLAOS ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
332 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
333 ΧΑΛΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ MOBY RUNNING PIRAEUS
334 ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝ-ΝΟΣ ΠΑΡΟΣ
335 ΧΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
336 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
337 ΧΑΡΙΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Σ.Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
338 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
339 ΧΑΤΖΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.ΑΤΤΙΚΗΣ
340 ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
341 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ NALU RUNNING TEAM
342 ΧΟΥΧΟΥΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ FREE RUNNERS
343 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
344 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
345 ΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
346 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
347 ΨΑΡΟΜΥΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ SKY WOMEN RUNNING TEAM/ STADIO GYM/ AKO ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
348 ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ



Η ΣΗΜΑΝΣΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ
Το γαλάζιο βέλος μας δείχνει την κατεύθυνση του αγώνα , ενώ το κόκκινο Χ μας απαγορεύει.



Από το Blogger.